KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13803230

nr 1380 3230

Harald Lindberg

(1901-1976), Sverige

Akvarell, "Vår, Skogstibble. Signerad. Motivet: 13x16, yttermått inklusive ram: 27x29 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 22 februari 2021
kl 20:28:13

Harald Lindberg

Läs mer om Harald Lindberg